ارتودنسی نامرئی و نکات موثر | آخرین همایش ها | پایگاه اطلاع رسانی همایش ها

سمینار ایران - حمایت از همایش

سمینار ایران - حمایت از همایش

ارتودنسی نامرئی و نکات موثر


ارتودنسی نامرئی به علت بدون درد بود و عدم استفاده از سیم ارتودنسی و دارا بودن پلاک های بی رنگ و شفاف از استقبال زیادی از سوی بیماران قرار گرفته است و بیماران ارتودنسی به راحتی می توان پلاک ها روی دهان خود جابجا کنند به عبارتی ارتودنسی نامرئی شیوه نوینی از ارتودنسی متحرک دندان است که بیمار به راحتی می تواند هنگام غذا خوردن ارتودنسی دندان خود را دهان خارج کند و بعد از غذا خوردن و مسواک زدن ارتودنسی دندان خود را مجدد به دهان باز گرداند.

مهمترین متقاضیان ارتودنسی نامرئی افراد می باشند که می خواهند در طول درمان زیبایی دندان های خود را داشته باشند و از توجه و نگاه اطرافیان محفوظ بمانند.

انواع ارتودنسی نامرئی

برای ساختن شدن ارتودنسی نامرئی، متخصص ارتودنسییک قالب از دندان های شما تهیه می کند و با کامپیوتری و نرم افزاری مدرن ساختارهای آن را به گونه ای ایجاد خواهد کرد که قالب ارتودنسی نامرئی شما کاملا متناسب با دهان شما باشد. هر قالب ارتودنسی دندان متناسب با دندان هر فرد ساخته می شود و معمولا در ملاقات دوم با متخصص ارتودنسی خود قالب ارتودنسی نامرئی خود را دریافت خواهید کرد که هر کدام برای دو تا سه هفته قابل استفاده هستند. در طول دوره درمان ارتودنسی شما حدود 5 الی 20 قالب ارتودنسی نامرئی را به مدت 5 الی 15 ماه استفاده خواهید کرد. که هر کدام از قالب های ارتودنسی نامرئی باید چندین بار در روز تمیز شوند تا لک روی قالب های ارتودنسی ایجاد نشود.

نکات موثر در درمان ارتودنسی نامرئی:

·  مراجعات منظم به متخصص ارتودنسی

·  رعایت نمودن بهداشت دهان و دندان بیش از گذشته

·  هنگام ورزش از محافظ های مخصوص دندان استفاده شود

·  ساعاتی که از دستگاه ارتودنسی استفاده نمی کنید آنرا در جعبه مخصوص خود نگه دارد

·  هیچ گاه ارتودنسی خود را داخل دستمال کاغذی قرار ندهید.

متخصص ارتودنسی دندان مسئولیت های متفاوتی به عهده دارد. متخصص ارتودنسی دندان می بایست از 9 الی 10 سال آموزش تخصصی ببیند تا بتواند بهترین خدمات و با کیفیت بالا برای انواع ناهنجاری های دندانی را ارائه کنند و بعد از گذراند دوره آموزشی خود از مراجع قانونی مانند وزارت بهداشت مجوزهای لازم برای انجام درمان تخصصی ارتودنسی را دریافت نماید.

بنابر این اگر دچار انحراف و کجی فک، بی نظمی دندانی یا دندان های شما به خوبی جفت نمی شود توصیه می کنیم با مراجعه به مطب دکتر قدیریان متخصص ارتودنسی مشاوره های لازم را دریافت کنید. در جلسه اول مشاوره با دکتر قدیریان می توانید از هزینه ارتودنسی دندان همچنین در مورد نحوه پرداخت نیز مطلع شوید.

نظرات

در حال بارگذاری...
لطفا نام خود را وارد نمایید لطفا ایمیل خود را وارد نمایید لطفا نظر خود را بنویسید یک خطا رخ داده است

صفحات